Menu:

·         Úvodní informace

·         Školení

·         Revize

·         E-obchod OOPP

·         Výškové práce

·         Půjčovna OOPP

·         Otdoorové aktivity

·         Ubytování v Tisé

·         Reference a foto

·         Odkazy

·         KONTAKT

sitemap

Školení výškové práce

Aktuálně vypsané termíny školení pracovníků z předpisů k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve výškách.

Více informací...

 

Revize OOPP

Revize OOPP proti pádu a lezecké výstroje výrobců: Rock Empire, Petzl, Singing Rock, Camp, Kong a Lanex.

Více informací..

 
Prodej OOPP

prodej OOPP proti pádu a lezecké výstroje výrobců: Rock Empire, Petzl, Beal, Kong, Camp, Ocún a Rock Pillars

Rock Empire

Petzl

Beal

Camp

Kong

Ocun

Rock Pilars

vklíněnce Kouba

Odkazy:

arrowE-shop OOPP
arrowubytování Tisá
arrowoutdorové aktivity

 

Ikona našich webových stránek ke stažení :

banner 88x31servis pro výškové práce

Lezecká výstroj

Zdrojový kód k vložení najdete pod záložkou kontakt.

facebook

Dezign 2008
Validate XHTML 1.0 Strict
and Css

 

ill titleŠkolení výškové práce

Školení pracovníků z předpisů k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle Zákona č. 262/2006 Sb. /zákoník práce/ § 101 108 a zákona č. 309/2006 Sb. o zajištění BOZP ve znění pozdějších předpisů ; Nařízení vlády č. 362/2005 Sb. se zaměřením na odbornou způsobilost k provádění prací ve výškách a nad volnou hloubkou pomocí osobních ochranných prostředků proti páduvýšky.

Osnovy jednotlivých školení speciálně přizpůsobíme pro Vaše profesní zaměření - školíme policii, geodety, telekomunikační firmy, montéry výškových konstrukcí, pracovníky údržby panelových domů, opraváře a servisní pracovníky vysokých strojůjeřábů, obsluhy a údržby sil, tankůpotravinářských provozech, pracovní skalní čety, lešenáře, klempíře, pokrývače, hromosvodáře, tesaře atd./. Praktickou část školení přizpůsobíme Vámi vykonávané činnosti ve Vašich pracovních prostorech nebo vybereme místa podobného charakteru. Abychom si byli skutečně jisti, že držitel oprávnění od naší firmy bude patřit mezi špičkové specialisty ve svém oboru, schopné úspěšně vyřešit každou situaci, je standardní metodika školení doplněna o individuální přístup ke každému frekventantu kurzu s přihlédnutím na jeho schopnosti, zručnost a psychickou připravenost. Školení je prováděno v rámci servisních služeb firmy Rock Empire a Lock It s cílem poskytnout frekventantům aktuální informace o novinkách týkajících se výrobků určených pro výškové práce, technologických postupů výroby a prováděných pevnostních zkouškách. Účastníci kurzů mají možnost vznést své náměty na možné vylepšení OOPP či přizpůsobení s ohledem na své praktické zkušenosti a profesní zaměření.

Nabízíme Vám následující druhy školení :

Základní školení „A“

Délka trvání školení - 3 dny (24hodin) - Vhodné pro pracovníky, kteří nemají žádné zkušenosti s lezeckou technikou a chtějí získat komplexní vědomosti a dovednosti pro většinu činností spojených s používáním techniky výškových prací /ocelové konstrukce, střechy, výškové budovy a stavby, stromolezectví, skalní sanace, mytí výškových budov, vícvik policie a vojska a pod./ Osnova školení

.

Cena kurzu : 3.000,- Kč / 3.600,- Kč s DPH 20% / osoba

Základní školení „B“

Délka trvání školení- 2 dny (16hodin) - Vhodné pro pracovníky, kteří získali již základní zkušenosti s lezeckou technikou, členové oddílů ČHS, speleologických oddílů, nebo pro pracovníky, kteří již vstupní školení absolvovali, ale práce ve výškách již delší dobu nevykonávali a chtějí si zopakovat praktické dovednosti a získat aktuální teoretické informace. Osnova školení.

Cena kurzu: 2100,- Kč / 2520,- Kč s DPH 20% / osoba

Základní školení "C"

Délka trvání školení - 1 den (8-12 hodin) - Vhodné pro pracovníky, kterým postačí teoretický rozsah provedeného školení. Osnova je zaměřena na legislativní část /NV 362/2005 Sb., používané osobní ochranné pracovní prostředky /OOPP/ proti pádu, základní techniky prací ve výškách a nástin praktických dovedností. Vhodné pro osoby provádějící výškové práce v omezeném rozsahu. Osnova školení.

Cena kurzu: 1600,- Kč / 1920,- Kč s DPH 20% / osoba

Opakovací školení

Délka školení - 1 den ( 8 hodin ) - pro pracovníky, kteří mají platný průkaz a chtějí prodloužit jeho platnost, či pro lezce, kteří si chtějí zdokonalit praktické návyky při používání lezecké techniky a zopakovat teoretické vědomosti. Osnova školení.

Cena kurzu : 700,- Kč / 840,- Kč s DPH 20% / osoba

 

Požadujete specifické školení s ohledem na Vaše profesní zaměření ? Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám připravíme osnovu a délku školení, dle Vašich požadavků.

Připravované termíny školení najdete zde:

 

 

Místo školení : Ústí nad Labem, Tisá

Pro ucelené skupiny od 4 osob provedeme všechny typy školení i mimo vypsané termínyTermín těchto školení bude stanoven po vzájemné dohoděnejkratším možném termínu, nejpozději však do 3 týdnů po učinění objednávky.

Pro ucelené skupiny od 6ti osob a více Vám školení po dohodě provedememístě dle Vašeho požadavku.

Teoretickou a praktickou částí školení Vás provede zkušený instruktor horolezecké techniky s praxí od roku 1992, člen profesního sdružení instruktorů horolezecké techniky /PSIHT Praha/ a aktivní horolezec Radek Vopat. V termínech kurzů s větším počtem frekventantů spolupracujeme s instruktory firmy Extreme Experience a lékaři s praxí u záchranné služby.

Cena kurzů zahrnuje :

Potřebné vybavení pro frekventanty kurzů :

Metody platby :

Přihláška na školení : pro přihlášení do kurzu je nutné vyplnit následující přihlášku a zaslat na kontaktní e-malil : radek.vopat@nakovarne.com

Možnost ubytování :

 

začátek stránky / úvodní strana / Tisk

Copyright © 2007 Radek Vopat. Design by R.V.

Odkazy : Horolezecká škola a školení BOZP pro výškové práce